TR EN

Profesyonel Yönetim Özgeçmiş

Anasayfa / Kulübümüz / Profesyonel Yönetim Özgeçmiş
AYHAN ALPAKIN
 
1963 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Moda ilkokulunda, orta ve liseyi Kadıköy Maarif Kolejinde tamamladı. İstanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesinden mezun olduktan sonra Amerika’da otel yönetimi okudu. Gençlik yıllarında milli takım düzeyinde voleybol oynadı.Koç Grubu bünyesinde Marmaris Mares Otel’de Yiyecek İçecek Müdürü ve Genel Müdür Yardımcılığı, Yaşar Grubu bünyesinde Çeşme Altınyunus Oteli Genel Müdürlüğü ve Bintur Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yaptı. 20 yıldır Moda Deniz Kulübü Derneği Genel Müdürü olarak çalışıyor.
 
 

SADULLAH AKSOY
 
1974 yılında Yozgat’da doğdu. İlkokulu Pınarkaya ilkokulunda, orta öğrenimini Aksaray ortaokulunda, liseyi ise Aksaray Ticaret Lisesi’nde tamamladı. Erciyes Üniversitesi Yüksek Okulunda Muhasebe bölümünden mezun olduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinde Lisansını tamamladı. Özkan Serbest Muhasebe ve Mali Müşavirlik ofisinde Muhasebe memuru, Guhring Alman Şirketinde Muhasebe Yöneticisi olarak görevlerini yaptı. 2001 yılında Moda Deniz Kulübü’nde Muhasebe Şefi olarak başladığı görevine halen Muhasebe Müdürü olarak devam etmektedir.
 
 

GÖKHAN KURT
 
1975 İstanbul’da Doğdu. İlkokulu Faik Reşit Unat Göztepe’de, Ortaokulu Muallim Naci Ortaokulu Fatih’te okudu. Liseyi Balıkesir’de Askeri Teknik Lise Elektronik Bölümü ve Askeri Sınıf Okulu’nda okudu. Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu yönetimi mezunu. Türkiye’nin çeşitli yerlerinde,(1989-2009) görev yaptıktan sonra 2009 yılında mecburi hizmeti tamamladı. Titanic Hotel, Ramada Hotel ve Kempinski Hotelde Gece Müdürü, Nöbetçi Müdür ve Operasyon Müdürlüğü yaptı. 2015 yılından itibaren Moda Deniz Kulübünde; Nöbetçi Müdür ve İdari İşler Müdürü olarak çalışıyor.
 
 

OKAN GÜRER
 
1970 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Mehmet Karamancı ilkokulunda, orta ve liseyi Suadiye Lisesinde tamamladı. Yıldız Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliğinden mezun oldu. Sandoz İlaç ve Bilim İlaç’ta çeşitli kademelerde Teknik Departmanda görev aldı. Son beş yıl Dünya Göz Hastanesi Grup Teknik Müdürlüğünü yaptı. 2014 yılında başladığı Moda Deniz Kulübü Derneğinde Teknik Müdür olarak devam etmektedir.
 

 
FEYYAZ DOĞAN
 
1960 yılında Sivas’ta doğdu. İlkokulu Kılıçköyün’de okudu, 1973’de İstanbul'a geldi. Çalışma hayatına Tepebaşı’nda bir handa çay ocağında başladı. 1974’de Kadıköy’de Arnavut lokantasında görev aldı. 1975’de Bebek Süreyya Rest. işe başladı. 1978‘de Moda Deniz Kulübü’nde aşçı olarak göreve başladı.1985’de mutfak şefliğine terfi etti. 1990 yılında Fransız Saint Joseph Restaurant’ın işletmeciliğini aldı. 4 yıllık sözleşme süresi sonunda işletmeyi devrederek 1994‘te tekrar Moda Deniz Kulübü’ne döndü. Moda Deniz Kulübü’nde Mutfak Şefi olarak görevine devam etmektedir.
 

 
DOĞAN SEZEK
 
1968 yılında Bingöl Kiğı’da doğdu. İlk ve Orta Okulu Okudu. 1986 ve 1988 arası Caddebostan İkiler Et Lokantası’nda çalıştı. 25 yıldır Moda Deniz Kulübü Derneği’nde çeşitli kademelerde görev yapmış olup, 2007‘den beri Metrdotel olarak çalışıyor.
 


SEVGİ ÖZKAN
 
Bingöl’ün Kiğı ilçesinde doğdu. İlkokulu Kiğı Merkez ilkokulunda, orta ve liseyi Kiğı Lisesinde tamamladı. 2 sene Muhasebe ve Yönetici Asistanlığı eğitimi aldı. Moda Nema Döviz Bürosunda Muhasebe, Tekstil Bank Moda Şubesinde Krediler bölümünde görev aldı. 1998 yılında başladığı Moda Deniz Kulübünde sırasıyla Muhasebe, Resepsiyon ve Üye ilişkileri bölümlerinde çalıştı. Halen Üye İlişkileri Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.
 


AHMET SÖZMEN
 
1970 yılında Şanlıurfa’da doğdu. İlkokulu Erenköy Zihnipaşa İlkokulu’nda ortaokulu Göztepe Ortaokulu’nda, liseyi de Altunizade Özel Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi’nde okudu. Anadolu Üniversitesi A.Ö.F. İletişim Fakültesi “Halkla İlişkiler ve İletişim“ den mezun oldu. 1994 yılından beri Moda Deniz Kulübü Derneği’nde çeşitli kademlerde görev yapmış olup, 2012’den beri Satın Alma Yöneticisi olarak görevine devam etmektedir.
 

 
ZEYNEP PERGEL
 
İstanbul’da doğdu. İlkokulu Selimiye İlkokulu’nda, orta ve liseyi Üsküdar Burhan Felek Lisesi’nde tamamladı. Uludağ Üniversitesi Turizm ve Otelcilik bölümünden mezun olduktan sonra Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesini, ardından Atatürk Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği bölümünü sonrasında da Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi İnsan Kaynakları bölümünü bitirdi. TSE‘den ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Başdenetçi, ISO 22000 Gıda Güvenliği İç denetim, TUV NORD firmasından OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği ve ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi İç Denetim eğitimlerini aldı. Yıldız Teknik Üniversitesi İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika programını bitirdi. İş hayatına Conrad Hotel ‘de başladı. Daha sonra Koç grubu bünyesinde yer alan Divan Otel ‘de yiyecek içecek departmanında çeşitli görevlerde bulundu. 2004 yılında dahil olduğu Moda Deniz Kulübü bünyesinde, Ziyafet Satış Sorumlusu olarak göreve başladığı Moda Deniz Kulübü Derneği’nde Kalite Sistem-leri Yöneticisi olarak devam etmektedir.
 
 

ÖZGÜR AVYÜZEN
 
1986 Yılında Tunceli’de doğdu. İlk ve orta öğretimi Gülensu ilk Öğretim okulunda, lise eğitimini Ertuğrul Gazi Lisesi Yabancı Dil Ağırlıklı bölümünde tamamladı. Üniversite eğitimini Selçuk Üniversitesi Dış Ticaret bölümünü bitirdikten sonra, Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesinden mezun oldu.Üniversiteden sonra gümrük firmalarında stajyer olarak çalıştı. Daha sonra çalışmalarına Şişe Cam A.Ş. de devam etti. Sonra, Güler Dinamik A.Ş. de ithalat ve ihracat temsilciği yaptı. 2012 yılında dahil olduğu Moda Deniz Kulübü bünyesinde Ziyafet Satış Görevlisi olarak başladığı görevine, Ziyafet Ofis Yöneticisi olarak devam etmektedir.
 


KUBİLAY ERİŞKEN
 
1969 İstanbul doğumlu olan Kubilay Erişken lisanslı olarak yüzme basketbol, hentbol, futbol, vücut geliştirme, fitness sporlarını yaptı. Türkiye'nin ilk TVGF antrenörlerindendir. Türkiye TVGF’nin uluslararası koordinatörlüğünü üstlenmiştir.İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Bilgi Belge Yönetimi mezunudur. Türkiye'deki ilk sağlıklı beslenme ürünlerini üreten firma Nutrimax Health and Sports Nutrition'i kurucusudur 1996 yılında. Spor salonları ve sosyal tesislerin inşaatından hizmet vereceği açılış gününe kadar olan tüm prosesleri gerçekleştiren şirketi ile 38 adet yurt içi yurt dışı tesis danışmanlığı ve kurulumu gerçekleştirmiştir.Türkiye'nin sağlıklı, sporcu beslenmesi üstüne kurulan ilk restoranı Fitfoods'un kurucusudur.Nutrimaxcup Türkiye'nin ilk özel fitness ve vücut geliştirme yarışmalarının düzenleyicisidir. 2016 yılından beri Moda Deniz Kulübü Derneği’nde Fitness Yöneticisi olarak çalışmaktadır.
 
 

ALPER DURU
 
1972 yılında İstanbul’da doğdu. İlkokulu Erenköy ilkokulunda, orta ve liseyi Fenerbahçe Lisesinde tamamladı. Lisans ve Yüksek lisans eğitimini Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksek Okulunda tamamladı. 1988 yılından beri İstanbul’daki çeşitli tenis kulüplerinde Antrenörlük ve Koordinetörlük görevlerinde bulundu aynı zamanda Boğaziçi Üniversitesinde Beden Eğitimi bölümünde; Beden Eğitimi öğretmeni ve tenis takım antrenörlüğü görevini yerine getirdi. 2004 yılından beri Moda Deniz Kulübü’nde tenis antrenörlüğü ve Yöneticilik görevinde bulunmaktadır.Tenis oyunculuk geçmişi; ENKA spor kulübünde başladı. Tüm yaş kategorilerinde Türkiye şampiyonalarına ve özel kulüp turnuvalarına katıldı ve çeşitli dereceler aldı.Türkiye Tenis Federasyonu 3. Kademe Antrenörlük ve Amerikan Tenisçiler Birliği Tenis Antrenörlüğü belgesine sahiptir. Türkiye Tenis Antrenörler Birliği Derneği üyesi olup aynı zamanda Derneğin Genel Sekreterliğini yaptı.
 
Her hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Copyright © 2017