TR EN

Kalite Politikası

Anasayfa / Kulübümüz / Kalite Politikası
 

MODA DENİZ KULÜBÜ DERNEĞİ KALİTE POLİTİKASI


Moda Deniz Kulübü Derneğinin ana hedefi, kurucusu Atatürk’ün ilkeleri doğrultusunda, kuruluş amaçlarına yönelik kültürel, sosyal ve sportif faaliyetlerde bulunarak, bu alanlarda ulusal gelişime örnek olmak ve üyelerine, eşit olarak faydalanabilecekleri kaliteli, güvenli ve sıcak bir ortam sağlamaktır.
Dernek bu hedefine, kurumsal yönetim ilkelerine uyum göstermek, faaliyet alanlarındaki tüm gelişmeleri izlemek, üyelerinin bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını ve beklentilerini iyi anlamak suretiyle ulaşacağının bilincindedir.
Maddi ve manevi tüm kaynaklarını, yasal mevzuata, Derneğin Etik Kurallarına, Tüzüğüne ve İç Yönetmeliğine bağlı kalarak, çevre ve toplum sağlığını ön planda tutarak, kuruluş amaçlarına yönelik ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirmek için kullanır.
Dernek, çalışanlarını Kalite Politikası’nın en önemli teminatı olarak görür ve sürekli eğitimlerle onların gelişimini destekler ve sisteme katılımlarını sağlar.
Dernek, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi Standardı’nın gerektirdiği şartlara uygun olarak kurmuş olduğu Kalite Yönetim Sistemini daimi kılmayı ve etkinliğini sürekli arttırmayı kalite politikasının en temel öğesi sayar.

 

K. Teoman Taşpınar

Yönetim Kurulu Başkanı
 

 

Her hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Copyright © 2017