TR EN

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Anasayfa / Kulübümüz / Gizlilik Politikası Ve Kullanım Koşulları

Moda Deniz Kulübü Web Sayfası ve Mobil Uygulama Gizlilik Politikası
Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

Moda Deniz Kulübü 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“Kanun”) uyarınca kişisel verilerin hukuka uygun olarak işlenmesi ve korunmasına önem vermekte, planlama ve hizmetlerde Kanuna uygun hareket etmektedir. Bu konunun en önemli tarafını; Üyelerimizin, Çalışanlarımızın, Çalışan Adaylarımızın, Ziyaretçilerimizin, işbirliği içinde olduğumuz Kurumların ve Üçüncü Kişilerin kişisel verilerinin işlenmesi ve korunması oluşturmaktadır. Bu kapsamda, ilgili mevzuat gereğince işlenen kişisel verilerin korunması için Kurumumuz tarafından gerekli idari ve teknik tedbirler alınmaktadır. Sizlere, başta www.modadenizkulubu.org.tr olmak üzere Kurumumuzun hizmet verdiği tüm web siteleri ve mobil uygulamalarda, ilgili kişi bilgilerinin gizliliği, korunması, işlenmesi, kullanımı, değiştirilmesi, iletişimler ve sair hususlarda bu politikaya ve Kurumumuza ait Kişisel Verilerin İşlemesi ve Korunması Politikasına tabi olacağınızı hatırlatmak isteriz. Gizlilik politikası ve kullanım koşulları; Moda Deniz Kulübü’nün Google Play Store ve IOS App Store'da yayınlanan bütün mobil uygulamaları için geçerlidir. Bu uygulamaları mobil cihazınıza yükleyerek, bu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız bu uygulamaları mobil cihazınıza yüklemeyiniz.

Moda Deniz Kulübü kaliteli ve yararlı uygulamalar yayınlamak için her zaman gereken özeni ve duyarlılığı gösterecektir. Buna rağmen, uygulamalarımızda yer alan içeriklerin beklentilerinizi karşılayacağı, size yararlı olacağına dair hiçbir taahhütte bulunmamaktayız. Uygulamaları olduğu gibi sunmaktayız. Bu sebeple, uygulamalarımızdan kaynaklı yaşanacak herhangi bir olumsuz durum için Moda Deniz Kulübü sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Moda Deniz Kulübü, bu uygulamaların güvenliği konusunda alınabilecek tüm önlemleri almak için gereken ölçüde çaba sarf eder ve Google Play Geliştirici Programı Politikaları sözleşmesi kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirir. Bununla birlikte; internet ve dijital ortamlar yeterli düzeyde güvenli alanlar değildir. Bu yüzden size yüzde yüz güvenli bir hizmet sunacağımız konusunda herhangi bir garantide bulunmamaktayız. Uygulamalarımız sadece Google Play Store ve IOS App Store'da yer almaktadır. Bu uygulamaların bizim bilgimiz dışında başka bir android ya da IOS mağazasında yer alması durumunda, buradan yapılacak yüklemelerden Moda Deniz Kulübü sorumlu tutulamaz.

Bu uygulamalarda, üçüncü taraflara ait reklamlar ve linkler yer alabilir. Bu üçüncü taraflara ait reklamların ve linklerin niteliğinden, içeriğinden, güvenliğinden veya bunlardan kaynaklı oluşabilecek zararlardan Moda Deniz Kulübü sorumlu tutamayacağınızı kabul etmektesiniz.

Bu uygulamalarda yer alan yazılı ve görsel öğelerden ve yazılımlardan oluşan bütün içeriğe ilişkin her türlü telif hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Herhangi bir uygulamamızı veya bu uygulamaların telif haklarıyla korunan içeriğini; kopyalama, çoğaltma, yeniden yayımlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. eylemlerde bulunmayacağınızı kabul etmektesiniz.

Burada belirtilen koşullarla ilgili görüş ve önerilerinizi, info@modadenizkulubu.org.tr mail adresinden bize iletebilirsiniz.

MODA DENİZ KULUBÜ; bu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları metninde değişiklik yapabilir. Yapılan değişiklikler anında yürürlüğe girecektir. Değişiklik yaptığımız tarihi, "son güncelleme tarihi" olarak en alt kısımda belirtiriz.

Son güncelleme tarihi:
21.03.2022

Her hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Copyright © 2017