TR EN

Genel Davet Kuralları

Anasayfa / Davet & Organizasyon / Genel Davet Kuralları
Genel Davet Kuralları

* Rezervasyon yapılan gün en fazla bir hafta bekletilir. Bu süre bitiminde ön ödemesi yapılmayan rezervasyon geçersiz sayılır. Bireysel davet organizasyonlarında üye referansı ve referansın davete katılma zorunluluğu vardır.

* Davet saatleri davet & ziyafet yöneticisi ve davet sahibi arasında belirlenir. Ancak yaz aylarında davetler  en erken 19.30-20.00 de “hoşgeldin kokteyli” ile başlar. Çevresel Gürültünün Değerlendirilmesi ve Yönetimi Yönetmeliği 24. maddesi uyarınca saat 24.00' de müzik kapatılır. Dileyen misafirler “geç vakit parti” düzeni ile iç mekânda eğlenceye devam edebilirler.

* Tüm dekorasyon, süsleme ve çiçekler davet sahibine ait olup, süsleme ve müzik organizasyonlarını yapan firmalar Kulüp standartlarına ve genel kurallarına uymak zorundadırlar.

* Davet pastası ISO 9001 ve HACCP veya ISO 22000 belgeli bir kuruluştan temin edilebilir.

* Açık mekânlarda düzenlenen davetlerde yasa gereği saat 24.00 de müzik kapatılmaktadır.

* Davetlilerin ve davet sahiplerinin kıyafetleri Kulübün geleneksel şıklık anlayışına, Tüzüğüne ve İç Yönetmeliğine uygun olmalıdır.

* Kulübümüzde siyasi amaçlı toplantı yapılamaz, bu amaçlı bayrak, logo, afiş vb tanıtım malzemesi kullanılamaz.

* Moda sakinlerine ve Kulüp üyelerine verdiği rahatsızlık ve yangın tehlikesi nedeniyle havai fişek gösterisine kesinlikle izin verilmemektedir.

* Davetliler Kulübümüze isim kontrolü yapılarak alınırlar.

* Davetlilerin uygun olmayan davranışlarından ve verecekleri zarardan ziyafet anlaşmasında ismi bulunan Davet Sahibi ve Kulüp üyesi sorumludur.
Her hakkı Moda Deniz Kulübü’ne aittir. Copyright © 2017